Ze Zwolenianką w Zwoleniu

W środę w Pakosławiu k. Iłży rozegrany został kolejny sparing Powiślanki Lipsko. Podopieczni Łukasza Gorgonia ulegli Orłowi Wierzbica 3:6. Piłkarze z Lipska po tym spotkaniu nie mają jednak czasu na wypoczynek. W niedzielę bowiem w ramach Pucharu Polski podejmą w Zwoleniu Zwoleniankę Zwoleń. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków klubu!

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ

Zespół w zeszłym sezonie zajął 13. miejsce w Radomskiej LO. Dzięki zmianom w systemie LO szczęśliwie się utrzymał. Klub w swojej 94-letniej karierze nie występował na wyższym szczeblu niż 4 liga. W swoich letnich sparingach przegrał 1:2 z Zamłyniem Radom po bramce Mateusza Oleśkiewicza i zremisował z Centrum Radom 1:1. Klub ze Zwolenia ma w planach również sparing z Sokołem Przytyk.

Sędzią głównym spotkania będzie pan Jarosław Gromek, a asystować będą mu koledzy: Badowski i Aleksandrowicz.